Skupinové lekce

PILOXING
PILOXING
Více info
JUMPING
JUMPING
Více info
TRX
KRUHOVÝ TRÉNINK
KRUHOVÝ TRÉNINK
Více info
CORE TRÉNINK
CORE TRÉNINK
Více info
POWER JÓGA
POWER JÓGA
Více info
TABATA
FULL BODY
FULL BODY
Více info
PILATES
PILATES
Více info
ALPIN HILL
ALPIN HILL
Více info
FULL BODY CARDIO
FULL BODY CARDIO
Více info
TOTAL BODY
TOTAL BODY
Více info
CORE

PILOXING

Bučovice Slavkov u Brna

Piloxing SSP – sleek, sexy, powerful. PILÁTY. BOX. TANEC. – Díky složce pilates si začnete všimnout silnějších, delších a štíhlejších svalů, lepší flexibility, lepší kontroly svalů a lepší koordinace. Pokud to nestačilo, box vám poskytne silnější a silnější paže, ramena a záda a mentální posílení, které přichází s vědomím, jak fyzicky jste silní. Ale počkejte, je toho víc, tanec produkuje ve vašem těle endorfiny vyvolávající štěstí a váš metabolismus přechází do rychlého spánku. Nezapomeňte doplnit palivo před a po třídě, protože tímto programem spálíte spoustu kalorií.

JUMPING

Bučovice

Je dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink. Lekce Jumping® vedou vyškolení instruktoři Jumping® Basic diplomem, který po celém světě školí profesionální lektoři.

TRX

Bučovice

Závěsný systém byl původně vyvinut pro americkou armádu, ale cvičení se závěsnými popruhy v poslední době nabývá stále více na popularitě i mezi běžnými lidmi. Závěsné pásy jsou ideální pomůckou pro zvýšení fyzické kondice. Jejich hlavní výhodou je multifunkčnost a možnost použití v jakémkoliv prostředí, proto se tento posilovací systém označuje též jako multitrainer. Popruhy mají maximální nosnost až několik set kilo. Posilovací popruhy jsou na koncích opatřeny úchopy pro ruce a nohy. Cvičení umožňuje posilování všech svalových partií, je proto maximálně efektivní.

Kruhový trénink

Bučovice Slavkov u Brna

Kruhový trénink je opět vysoko intervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovištích procvičí kompletně celé tělo. Při  tomto typu tréninku opět zlepšujete svoji sílu, vytrvalost a výkonnost.

Tento typ tréninku je vhodný jak pro začátečníky, tak i zkušené sportovce. Každý jede dle svých možnosti a dosahuje svého 100% maxima,  tzn. každý si mákne!

Počet opakování jednotlivých cviků tedy záleží na každém jedinci a jeho chuti si dát do těla.

Na jednotlivých stanovištích se zdržíte zhruba 30 – 40 s a na přesun na další stanoviště máte 10-15 s.

Během jedné lekce – tréninku se většinou “kruháč” odjede ve 3-4 kolech. Pokud je stanovišť méně, o to více se kol odjede.

Při cvičení pracujeme nejen s vahou vlastního těla, používáme i TRXka, kettlebelly, činky, bosu, švihadla, atletické žebříky, bagy, overbally, velký gymnastický míč aj.

Určitou variantou může být i kruhový trénink z větší části zaměřený na určitou partii a při “vypalovačce”, na kterou se zaměřuji zhruba posledních 10 minut z lekce, “dorazíme ty “zbylé části”…

Opět záleží na náladě a chuti trenéra – tedy mě:-)  vás potrápit a kdo chodí na mé lekce tabaty ,tak ví o mně, že “trápím” ráda:-)…ostatně asi se vám to líbí, protože chodíte stále a rádi:-)

Jak tedy vypadá lekce kruhové tréninku a na co se můžete těšit:

 • zahřátí těla
 • mobilizace kloubů, strečink
 • ukázka a popis cviků na jednotlivých stanovištích
 • vlastní kruhový trénink
 • vypalovačka
 • závěrečný strečink

Během cvičení trenér dohlíží na správnost a kvalitu provedení jednotlivých cviků. Snaží se vás slovně podporovat a vyhecovat k lepším výsledkům, které se pravidelným cvičením – a to mi věřte – jisto jistě dostaví.

Základem je ale CHTÍT!

CORE trénink

Bučovice Slavkov u Brna

CORE a posilovaní s vlastní vahou (uterý) 
Core– Svaly středu těla jsou zodpovědné za stabilizaci trupu a udržení rovnováhy. Střed těla označuje svaly oblasti beder, kyčlí, břicha a pánve. – může ho cvičit kdokoliv a kdykoliv (je vhodný pro všechny věkové kategorie)- Zlepší správný postoj a držení těla- Odstraní bolesti zad, ramen, kyčlí i hlavy- posílí pánevní dno (vhodný pro maminky po porodu)- zvýší kondici, pohyblivost a odstraní disbalance- A vytvaruje pořádný břišáky 😎
Posilovaní s vlastní vahou – Jsou pohyby, které využívají odpor váhy těla bez potřeby jakéhokoliv stroje.- Je vhodným nástrojem především pro ty, kteří nemají rádi posilovací stroje.- Cvičení bez strojů,ale neznamená, že je jednoduché, trénink s vlastní vahou umí být i velice náročný. Při cvičení s vlastní vahou se totiž nejlépe pozná, jak na tom s kondici jste. – bezpečná forma posilování – zlepšení sílu, flexibilitu, vytrvalost- svalová rovnováha, správné držení těla- nenáročné na pomůcky- vhodné pro všechny věkové kategorie a tělesné kondice

POWER Jóga

Bučovice Slavkov u Brna

Tvaruje a formuje svaly, zvyšuje pružnost těla a osvěžuje naši mysl. POWERJÓGA vychází z hathajógy. Vznikla zhruba v 80. letech 20. století ve Spojených státech. Rozdíl mezi jógou a powerjógou je v tom, že v józe je hlavní náplní uvědomění si svého života, ducha a těla, meditace a pomalé střídání jednotlivých pozic. Ale POWERJÓGA nám přidává k józe sílu a pružnost v provedení jednotlivých cviků. POWER JÓGA se neřídí přesným dodržováním pravidel klasické jógy, jen si od ní vypůjčila pozice. Jedná se tedy o komplexní procvičení celého těla, kdy při tomto cvičení dochází k formování postavy zeštíhlením, k úbytku podkožního tuku uvolněním energetických drah v těle a především k mentálnímu uvolnění a získání soustředění mysli. 

TABATA

Bučovice Slavkov u Brna

– je vysoce intervalové cvičení🔥

– střídáme plyometrické cviky, kterými se zaměřujeme na výbušnou sílu, rychlou reakci těla a zvyšují Vaší výkonnost s cviky izometrickými, ktéré výrazně zvýší Vaší sílu a výdrž.

– bez diskusí je to jedna z nejlepších metod jak co nejlépe a nejrychleji spalovat tuky a co Vás bude možná ještě více zajímat, že  tuky budete pálit ještě dalších 48 hodin po skončení tréninku, tzn. ideální prostředek při redukci Vaší váhy

– cvičíme 8 cviků v jedné sérii a celkový počet sérií 4 – 5 (dle mé nálady a chuti Vás potrápit:-)

– ⏱ 1 cvik provádíme 20 sekund, následně si 10 sekund odpočineme a přejdeme na další cvik.

– zařazujeme cviky s vlastní vahou těla, využíváme pomůcek jako jsou jednoruční činky, posilovací gumičky nebo overbally.

A co můžete od pravidelného cvičení TABATY očekávat?

 • redukce Vaší váhy
 • postupné zvyšování Vašich vlastních limitů
 • z tréninku odcházíte nejen s mokrým tričkem💦 a pocitem, že nemůžete popadnout dech :-), ale hlavně s čistou hlavou. Během tréninku nemáte šanci myslet na všední věci, máte jen jednu myšlenku – možná dvě, v hlavě.

🤔 Kdy už bude konec a zvládnu ještě jednu sérii????

 • totálně adrenalinový výbuch💣 během tréninku a ten úžasný pocit ze sebe sama po skončení lekce
 • obáváte se náročnosti😱 určitých cviků? To určitě nemusíte. Vždy Vás upozorníme na náročnost daného cviku a nabídneme těžší i lehčí variantu provedení daného cviku.

Néé☝️, odrazovat Vás určitě nechceme, naopak nalákat Vás. Přijďte si vyzkoušet naši lekci, každé úterý od 18,15 hod.

Jednou vyzkoušíte a okamžitě si TABATU zamilujete!💘

Těšíme se na Vás! Přijďte si zamakat, vybít se, vyčistit si hlavu – prostě ODROVNAT SE!

” To dáš! Tak pojď – makej!!!!” 💪👍💪

FULL BODY

Bučovice Slavkov u Brna

Posilovací cvičení zaměřeno na zpevnění problematických partií jako jsou boky, stehna, hýždě, paže a břicho. Při cvičení se využívají zejména malé jednoruční činky, bosu, gumičky nebo expandery, overbaly… Svaly se stanou pevnější a pružnější a také dochází k intenzivnímu spalování podkožního tuku a získání fyzické kondice.

Problémové partie (čtvrtek) – posilovací cvičení zaměřeno na zpevnění problematických partií jako jsou boky, stehna, hýždě, paže a břicho. Při cvičení se využívají zejména malé jednoruční činky, bosu, gumičky nebo expandery, overbaly… Svaly se stanou pevnější a pružnější a také dochází k intenzivnímu spalování podkožního tuku a získání fyzické kondice.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé.

PILATES

Bučovice Slavkov u Brna

je metoda tělesného cvičení, která byla vyvinuta a propracována na začátku 20. století Josephem Pilatesem v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických. Pilates nazval svou metodu kontrologie (od slovesa kontrolovat nebo také řídit – angl. to control – a řecké přípony –logia); byl totiž přesvědčen, že je možné využít mysl k tomu, aby kontrolovala (a řídila) svaly. Cílem Pilatesovy metody je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost bylo cvičení PILATES pro klienta bezpečné a hlavně dle jeho přání úspěšné, je důležité ovládat a správně zařazovat v každém pohybu tyto základní principy Pilates.

5 základních principů PILATES:

 1. Dýchání
 2. Postavení hlavy a krční páteře
 3. Stabilizace lopatky
 4. Postavení hrudního koše
 5. Postavení pánve spojené s aktivací středu

ALPIN HILL

Slavkov u Brna

ALPIN HILL – je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení. Při této aktivitě se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. ALPIN HILLU se může věnovat opravdu každý.

FULL BODY CARDIO

Slavkov u Brna

Vysoce energetická lekce zaměřená na kardio, svalovou vytrvalost a funkční trénink. Zvyšuje kondici, spaluje kalorie, buduje sílu a rychlost, tvaruje a zeštíhluje svaly. Pohyby kombinují atletické prvky (běh, výpady, skoky) se silovými cviky (kliky, dřepy) a základními prvky z aerobiku. To vše za rytmu dynamické a motivující hudby. Lekce je pro každého bez ohledu na jeho tréninkovou historii. Pohyby jsou jednoduché a intenzitu lze měnit výběrem náročnějších nebo méně náročných variant cviků.

TOTAL BODY

Slavkov u Brna

Jedná se o komplexní trénink celého těla pomocí jednoduchých, ale velmi účinných cviků. Při cvičení se využívají různé cvičební pomůcky. Důraz se klade hlavně na „core“ neboli střed těla. Každá lekce probíhá formou intervalového tréninku, kde jsou střídány v časové posloupnosti posilovací cviky a kardio-zátěž. Vše je systematicky sestaveno tak, aby bylo dosaženo maximální efektivity cvičení.

CORE

Slavkov u Brna

Jednoduché a efektivní cvičení pro posílení a tvarování břišních, zádových a hýžďových svalů. Zvyšuje sílu jádra a rovnováhu, zlepšuje držení těla a ovládání pohybu, zvyšuje nároky na svalovou vytrvalost a odolnost. Během lekce se používá odporová guma, závaží a vlastní váha těla pro rezistenční cviky jako jsou zkracovačky a prkno. Lekce nabízí možnosti vhodné pro každého, od začátečníků po pokročilé.